Ďakujem Borisovi Slabejovi za spracovanie rebríčka. Súhlasil som, aby sa podľa tohoto
rebríčka nasadzovali hráči na súpisky družstiev.
ObSTZ Banská Bystrica - Brezno
Oblastný rebríček
Sezóna 2019/2020
|
Priezvisko a meno |
Klub |
Body |
1. |
DOBROVIČ Martin |
STKM Podlavice |
186,644 |
2. |
POBIŠ Slavomír |
STO Podkonice |
170,395 |
3. |
LAMPER Ľubomír |
STO MŠK Brezno |
169,975 |
4. |
MURGAŠ Maroš |
STO Podkonice |
164,210 |
5. |
ŠTRBÍK Ľubomír |
STKM Podlavice |
163,810 |
6. |
KRUPPA Erik |
STKM Podlavice |
158,331 |
7. |
SLABEJ Boris |
STKM Podlavice |
145,799 |
8. |
SPÁČ Ján |
STO MŠK Brezno |
142,611 |
9. |
IŠTVÁN Ladislav |
STO MŠK Brezno |
133,360 |
10. |
SAMUELČÍK Dušan |
STO Podkonice |
129,044 |
11. |
BETÍK Igor |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
123,566 |
12. |
MIHÁĽ Rastislav |
STO MŠK Brezno |
121,306 |
13. |
SLAŠŤAN Dušan |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
97,138 |
14. |
BITTNER Martin |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
89,553 |
15. |
FIGULI Miroslav |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
86,955 |
16. |
KOVÁČIK Zdeno |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
75,348 |
17. |
KÁN Peter |
OST Mladosť Lučatín |
74,689 |
18. |
KANDERA Ján |
OST Mladosť Lučatín |
72,587 |
19. |
MACUĽA Milan |
STO MŠK Brezno |
70,414 |
20. |
FODOR Michal |
Podbrezová - Dubová |
67,452 |
21. |
KOVÁČ Milan |
OST Mladosť Lučatín |
67,333 |
22. |
GÁLIK Igor |
STO MŠK Brezno |
64,406 |
23. |
KAŠČÁK Vladislav |
OST Mladosť Lučatín |
64,207 |
24. |
BOBOK Tomáš |
STKM Podlavice |
63,875 |
25. |
KAUFMAN Oskar |
STKM Podlavice |
63,421 |
26. |
PAMPÚRIK Vladimír |
STO MŠK Brezno |
61,872 |
27. |
HIRKA Igor |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
61,144 |
28. |
CHRIEN Milan |
ŠK Riečka |
60,323 |
29. |
GEREGAY Miroslav st. |
ŠK Riečka |
59,325 |
30. |
KOCTÚR Tomáš |
STO Podkonice |
56,554 |
31. |
PATRÁŠ Milan ml. |
OST Mladosť Lučatín |
54,641 |
32. |
MICHALČÍK Daniel |
Predajná |
54,215 |
33. |
DANČO Peter |
Podbrezová - Dubová |
52,990 |
34. |
BARLA Miroslav |
STO Podkonice |
50,267 |
35. |
MIHOK Miroslav |
Podbrezová - Dubová |
49,729 |
36. |
KUTEŠ Eduard |
ŠK Malachov |
48,868 |
37. |
HRIVNÁK Ján |
STKM Podlavice |
46,104 |
38. |
KLESKEŇ Daniel |
STO MŠK Brezno |
42,025 |
39. |
VAJS Marek |
Selce |
41,439 |
40. |
KORDULIČ Peter |
Predajná |
40,994 |
41. |
BARNA Vladimír |
Selce |
40,820 |
42. |
KUKUČKA Michal |
STO Podkonice |
40,577 |
43. |
KRÁL Andrej |
STO Podkonice |
39,625 |
44. |
JANČIAR Radovan |
STKM Podlvice |
38,106 |
45. |
ŠPALEK Matúš |
Predajná |
36,774 |
46. |
FRAŇO Vladimír |
ŠK Riečka |
36,466 |
47. |
HUDEC Marián |
ŠK Riečka |
36,234 |
48. |
CHROMEK Pavel |
Predajná |
35,814 |
49. |
ČUBA Pavel |
Ľubietová |
35,274 |
50. |
NÁTHER Michal |
STO MŠK Brezno |
34,190 |
51. |
KUTEŠ Richard |
ŠK Malachov |
33,675 |
52. |
GEREGAY Miroslav ml. |
ŠK Riečka |
33,134 |
53. |
PADÚCH Michal |
Medzibrod |
32,310 |
54. |
HRAŠKO Ivan |
Ľubietová |
32,263 |
55. |
IŠTVÁN Martin |
STO MŠK Brezno |
30,375 |
56. |
HRUŠKA Samuel |
OST Mladosť Lučatín |
30,329 |
57. |
ZIGO Miroslav |
STO MŠK Brezno |
29,676 |
58. |
ŠIŠMIŠ Juraj |
STO Podkonice |
29,225 |
59. |
HLAVATÝ Peter |
ŠK Malachov |
28,939 |
60. |
GÁLIK Tomáš |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
28,786 |
61. |
TRÉGEROVÁ Alexandra |
STKM Podlavice |
28,307 |
62. |
DEMIAN Boris |
STO MŠK Brezno |
28,104 |
63. |
CHABAN Drahoslav |
Kremnička |
27,172 |
64. |
KUNA Ľubomír |
Predajná |
27,046 |
65. |
KLAČAN Martin |
ŠK Malachov |
26,779 |
66. |
KÁN Miroslav |
OST Mladosť Lučatín |
26,754 |
67. |
PROKOPEC Edo |
Podbrezová - Dubová |
26,318 |
68. |
ZÁZRIVEC Tomáš |
Medzibrod |
26,275 |
69. |
RYCHECKÝ Pavol |
Selce |
25,882 |
70. |
SOKOLOGORSKÝ Tomáš |
STKM Podlavice |
25,779 |
71. |
KOLESOVÁ Jolka |
Ľubietová |
25,009 |
72. |
HERMAN Martin |
STO MŠK Brezno |
24,903 |
73. |
GREGOR Milan |
Medzibrod |
23,946 |
74. |
LACIKA Dušan |
Selce |
23,041 |
75. |
MOLNÁR Milan |
Kremnička |
22,254 |
76. |
KUNA Marek |
Predajná |
22,168 |
77. |
SOKÁČ Ivan |
STKM Podlavice |
21,603 |
78. |
TOMČÍK Branislav |
Cobra Ban. Bystrica |
21,497 |
79. |
KÚTH Leonard |
Podbrezová - Dubová |
20,859 |
80. |
PATRÁŠ Milan st. |
OST Mladosť Lučatín |
20,438 |
81. |
KOHÚT Peter I. |
Braväcovo |
20,265 |
82. |
HUSZÁRIK Štefan |
ŠK Riečka |
20,253 |
83. |
KRAUS Oldrich |
Braväcovo |
20,180 |
84. |
SCHOTTER Otto |
Kremnička |
18,843 |
85. |
KOHÚT Peter |
Podbrezová - Dubová |
18,597 |
86. |
ČIEF Andrej |
Ľubietová |
18,482 |
87. |
POTANČOK Pavol |
Ľubietová |
18,372 |
88. |
DUSCHEK Igor |
STKM Podlavice |
17,779 |
89. |
VRÁBEL Pavol |
OST Mladosť Lučatín |
17,631 |
90. |
BALIAK Jozef |
Braväcovo |
17,624 |
91. |
HEYDUK Peter |
OST Mladosť Lučatín |
17,604 |
92. |
BENKO Marek |
Podbrezová - Dubová |
17,500 |
93. |
HORVÁTH Tadeáš |
STO MŠK Brezno |
16,640 |
94. |
KABÁTOVÁ Alexandra |
STKM Podlavice |
15,751 |
95. |
DIEN Július |
STO MŠK Brezno |
15,500 |
96. |
MRVA Július |
Cobra Ban. Bystrica |
15,381 |
97. |
CUPER Ľubomír |
Medzibrod |
15,302 |
98. |
POBIŠ Slavomír st. |
Braväcovo |
15,152 |
99. |
IVANIČ Ján |
Podbrezová - Dubová |
14,367 |
100. |
MOJŽIŠ Miloš |
Ľubietová |
14,281 |
101. |
DRIEČNY Patrik |
Selce |
14,233 |
102. |
SUCHÝ Ján |
Valaská |
14,189 |
103. |
PADÚCHOVÁ Monika |
Medzibrod |
14,136 |
104. |
ŽIVOR Šimon |
Podbrezová - Dubová |
13,978 |
105. |
KUTEŠ Michal |
ŠK Malachov |
13,487 |
106. |
OSZI Štefan |
Selce |
13,456 |
107. |
PADÚCH Juraj |
Medzibrod |
13,061 |
108. |
HRAŠKO Peter |
OST Mladosť Lučatín |
13,011 |
109. |
CHROMEK Jozef |
Medzibrod |
12,984 |
110. |
HOLÍK Ľuboš |
Slovenská Ľupča |
12,903 |
111. |
RUSKO Jozef |
Selce |
12,461 |
112. |
HUŤKA Ivan |
Medzibrod |
12,287 |
113. |
TRPKA Ján |
Selce |
12,277 |
114. |
HRUŠKA Patrik |
OST Mladosť Lučatín |
12,090 |
115. |
KRNÁČ Zdeno |
Kremnička |
11,946 |
116. |
PLECHATÝ Marián |
Slovenská Ľupča |
11,607 |
117. |
KOSEC Lev |
Podbrezová - Dubová |
11,282 |
118. |
SVETLÍK Daniel |
Slovenská Ľupča |
11,234 |
119. |
KOMORA Michal |
Podbrezová - Dubová |
11,157 |
120. |
VELJAČIK Ján |
STKM Podlavice |
11,101 |
121. |
SVETLÍK Igor |
Slovenská Ľupča |
10,928 |
122. |
KUČERÁK Slavomír |
Valaská |
10,903 |
123. |
JARINA Dušan |
Cobra Ban. Bystrica |
10,828 |
124. |
KARAK Jaroslav |
Valaská |
10,823 |
125. |
CÚTH Jaroslav |
Valaská |
10,713 |
126. |
KOZÁK Jozef |
ŠK Malachov |
10,423 |
127. |
JAMRIŠKA Stanislav |
Ľubietová |
10,288 |
128. |
GONDEK Pavol |
Valaská |
10,223 |
129. |
SOKOL Peter |
Medzibrod |
9,580 |
130. |
KRIPPNER Peter |
Slovenská Ľupča |
9,496 |
131. |
TONHAJZER Michal |
Medzibrod |
9,315 |
132. |
PREDMESKÝ Karol |
Kremnička |
9,250 |
133. |
LIPA Ľuboš |
Slovenská Ľupča |
9,239 |
134. |
KLEIN Peter |
Predajná |
9,125 |
135. |
HRUŠKA Miroslav |
OST Mladosť Lučatín |
9,048 |
136. |
VÁCLAVEK Peter |
Selce |
8,063 |
137. |
JARINA Peter |
Cobra Ban. Bystrica |
7,888 |
138. |
GUTTMAN Tomáš |
Selce |
7,847 |
139. |
PAJONK Maroš |
Podbrezová - Dubová |
7,845 |
140. |
TOMKA Július |
Slovenská Ľupča |
7,830 |
141. |
ILKO Erik |
Ľubietová |
7,666 |
142. |
ČIEF Ľubomír |
Ľubietová |
7,598 |
143. |
HUŤKA Jakub |
Medzibrod |
7,530 |
144. |
SZETEI Peter |
Kremnička |
6,940 |
145. |
OBORČOK Bohuš |
Lokomotíva Ban. Bystrica |
6,907 |
146. |
NÁTHER Emil |
Valaská |
6,642 |
147. |
MESKO Peter |
Slovenská Ľupča |
6,559 |
148. |
JANKOVIČ Peter |
Slovenská Ľupča |
6,229 |
149. |
VEREŠ Ján |
Selce |
5,927 |
150. |
HRAŠKO Vladimír |
Predajná |
5,775 |
151. |
VANÍK Pavol |
Predajná |
5,775 |
152. |
HRAŠKO Róbert |
Medzibrod |
5,775 |
153. |
KUVIK Andrej |
STO MŠK Brezno |
5,775 |
154. |
RUSKO Dušan |
Selce |
5,693 |
155. |
TOMČÍK Otto |
Cobra Ban. Bystrica |
5,586 |
156. |
KÁN Oliver |
Braväcovo |
5,564 |
157. |
CHUDINA Peter |
Braväcovo |
5,560 |
158. |
BUDAJ Peter |
STO Podkonice |
5,474 |
159. |
HRONČEK Jaroslav |
Podbrezová - Dubová |
5,455 |
160. |
HRUŠKOVÁ Henrieta |
OST Mladosť Lučatín |
4,913 |
161. |
IŠTVÁN Michal |
STO MŠK Brezno |
4,707 |
162. |
PRIVREL Roman |
Medzibrod |
4,707 |
163. |
OTTO Jozef |
Predajná |
4,536 |
164. |
ŠVANTNER Maroš |
Podbrezová - Dubová |
4,433 |
165. |
LAKOMČÍK Jaroslav |
Slovenská Ľupča |
4,361 |
166. |
BAJS Stanislav |
Selce |
4,320 |
167. |
BOBOKOVÁ Miriam |
STKM Podlavice |
4,043 |
168. |
VOZÁR Ivan |
Cobra Ban. Bystrica |
3,943 |
169. |
MACKO Miroslav |
Selce |
3,850 |
170. |
MEDVEĎ Marek |
STO MŠK Brezno |
3,850 |
171. |
RIDZOŇ Marián |
Braväcovo |
3,850 |
172. |
KOSEC Boris |
Predajná |
3,850 |
173. |
BROZMAN Ivan |
Kremnička |
3,820 |
174. |
SNOPKO Matúš |
STKM Podlavice |
3,658 |
175. |
DLHOŠ Vlastimil |
ŠK Riečka |
3,640 |
176. |
SALIHOVIČ Nedeljka |
STO Podkonice |
3,640 |
177. |
FILIPKO Marko |
Selce |
3,598 |
178. |
KARAK Miroslav |
Valaská |
3,370 |
179. |
HAVIAR Milan |
Slovenská Ľupča |
3,363 |
180. |
MAŽÁRY Ján |
Selce |
3,322 |
181. |
LEHOCKÁ Adriána |
Selce |
3,105 |
182. |
Petrík Peter |
Selce |
2,993 |
183. |
PLECHATÝ Zdeno |
Slovenská Ľupča |
2,985 |
184. |
LEITNER Mário |
Podbrezová - Dubová |
2,985 |
185. |
GREGOR Milan II. |
Podbrezová - Dubová |
2,954 |
186. |
PAVČÍK Igor |
Cobra Ban. Bystrica |
2,890 |
187. |
RIEČAN Šimon |
Selce |
2,599 |
188. |
GÁLIK Vladimír |
Selce |
2,599 |
189. |
KANTOR Matej |
STKM Podlavice |
2,599 |
190. |
BUČEKOVÁ Michaela |
STKM Podlavice |
2,599 |
191. |
VELJAČIK Martin |
STKM Podlavice |
2,504 |
192. |
PUZZIO Andrej |
Selce |
2,217 |
193. |
SLIACKY Nikolas |
STKM Podlavice |
2,118 |
194. |
CHRENKO Juraj |
Cobra Ban. Bystrica |
2,118 |
195. |
NEHEZ Jozef |
Cobra Ban. Bystrica |
2,118 |
196. |
BLAHO Dušan |
Selce |
2,048 |
197. |
SLIVKA Jozef |
Podrezová - Dubová |
2,048 |
198. |
MASLÍK Andrej |
Slovenská Ľupča |
2,003 |
199. |
TORÓNYOVÁ Ivana |
Podbrezová - Dubová |
1,925 |
200. |
IŠTVÁN Ladislav st. |
STO MŠK Brezno |
1,925 |
201. |
KOHÚT Miroslav |
STKM Podlavice |
1,733 |
202. |
RIEČANOVÁ Zuzana |
Selce |
1,733 |
203. |
ŠESTÁK Marcel |
Cobra Ban. Bystrica |
1,733 |
204. |
MOTYKA Martin |
Braväcovo |
1,710 |
205. |
KLAČAN Ján st. |
ŠK Malachov |
1,542 |
206. |
SOKOL Ondrej |
Medzibrod |
1,035 |
207. |
KOVÁČ Pavel |
OST Mladosť Lučatín |
1,035 |
208. |
LONGAUER Lukáš |
OST Mladosť Lučatín |
0,867 |
209. |
SOJÁK Peter |
Podbrezová - Dubová |
0,867 |